Do sprzedania Mitsubishi Lancer 4 x 4 1.6 16V 113 km

Witam wszystkich miłośników japońskiej technologii, zawiedzionych użytkowników niemieckich pojazdów, nieszczęśliwych posiadaczy aut na F jak również nie zainteresowanych i apaczy.

misiek

Tak jak w temacie do sprzedania Mitsubishi Lancer Kombi 4 x 4 1.6 16V 113 km

W zasadzie wszystko jeśli chodzi o parametry pojazdu się zgadza prócz tego 113km bo jest około 140 KM. Silnik żwawy utrzymany w dobrym stanie, zalany dobrej jakości olejem Vavoline 10 w 60.

Wykresy z hamowni nie są do wglądu ponieważ były w garażu.Są obecnie w posiadaniu Ksawerego o czym wspominam poniżej.

Auto w nienagannym stanie technicznym nie katowane codziennie, raptem 3 – 4 niedziele w roku.

misiek4 skrzynia biegów … ma swoje lata, nigdy nie rozbierana 2 i 3 ciut zgrzyta przy szybkiej zmianie biegów … prawdopodobnie synchronizatory się zmęczyły, ale spokojnie można jeździć. Stały napęd 4×4 … nie wiem , bo nigdy nie było z nim jakichkolwiek problemów i nadal ich nie ma… poprostu niezawodnie działa.

Samochód ma tylko jednego kierowcę, sporadycznie używane przez kobietę ale tylko na fotelu pasażera.

Za wgniotki na lewym błotniku i słupku odpowiada Ksawery.

Jest to jeden z niewielu przypadków w historii motoryzacji kiedy to lecący z dużą prędkością garaż – blaszak uderzył w stojący spokojnie samochód, i to on rozpłyną się w powietrzu wraz z wykresami z hamowni.

Za pozostałe uszkodzenia karoserii odpowiedzialne są jakaś brama, fosa, beczki i opony celowo pozostawione na drodze powstałe podczas niedzielnych wypadów na KJS-y. Tragedi nie ma. Ogólnie geometria budy jest ok. Da się tym spoko jeździć.

W standardzie wyposażenie seryjne: Stalowe Felgi, ABS, wspomaganie kierownicy, elektryczne 4 szyby i szyberdach, podgrzewane i regulowane elektrycznie lusterka, Hak do ciągnięcia przyczep i nie tylko, kieownica MOMO, dywaniki z Biedronki.

Gratis dorzucam trochę rdzy , która gdzie nie gdzie akcentuje swoją obecność. Auto wyposażone jest w instalację LPG, której niestety ważność w tym roku dobiega końca.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Tel. 507 121 608

Więcej zdjęć samochodu dostępnych jest tutaj i tutaj

Ze względu na dosyć duże zainteresowanie przechodzące moje najśmielsze oczekiwania i prośby ze strony grup etnicznych zamieszkujących obszary Ameryki Północnej przychylam się i podaje cenę samochodu : 3k zł , która to podlega wszelkim negocjacjom w górę i nie licznym próbom targowania w dół. Zaznaczam że autko ma bardzo fajny silniczek 4G63 … Aktualnie w fazie renowacji i poprawy osiągów. Znawcy tematu wiedzą co oznacza 4G63 …