• Podziel się na Facebooku

Strona główna / Księga gości

Wpisz się

*: pola obowiązkowe

Jest 1 wiadomości

 • Administrator komentuje poniedziałek 6 lipiec 2015:
  12345
  KGR Galeria to zbiór zdjęć i odnośników do filmów zamieszczanych w popularnych serwisach hostingowych, tu zebranych, posortowanych tematycznie i chronologicznie propagujących sporty samochodowe organizowane przez Automobilklub Biecki oraz starty zawodników z AMK Biecz w innych tego typu imprezach.
  Nie jesteśmy właścicielami nagrań ani też nie staramy się czerpać jakichkolwiek korzyści z prezentacji ich treści na łamach serwisu. Filmy są własnością ich autorów co jest wyraźnie zaznaczone pod każdym klipem.

  Zapraszamy do współpracy fotoamatorów chcących zaprezentować swoje zdjęcia na łamach naszej galerii.
  Korzystanie jest bezpłatne a pojemność serwera bardzo duża. Istnieje również możliwość założenia własnej galerii pod własnym adresem, z własnymi ustawieniami itd.
  Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt z administratorem.
  mailto: bhpjean@wp.pl


  Zapraszamy do wpisywania się i oceniania budowanej galerii video. Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane. Znajdziesz błąd - zgłoś administratorowi lub napisz w komentarzu. Chcesz aby jakiś film znalazł się tu w galerii po prostu wstaw tutaj linka.

  Masz aparat fotograficzny ?, lubisz pstrykać fotki ? Chcesz się nimi podzielić ? pochwalić ? FB i inne tego typu portale przejadły ci się ?? Zapraszam do współpracy przy tworzeniu naszej galerii ...
  Statystyki mówią same za siebie ... Bardzo wiele osób tu zagląda. Chcesz mieć swoje konto w galerii i publikować swoje zdjęcia ? Napisz do nas ... bhpjean@wp.pl
Suma odwiedzin: 2451840
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 90
Wyświetlenia z obecnej godziny: 496
Wczorajsze wyświetlenia: 6847
Goście z ostatnich 24h: 47
Goście z ostatniej godziny: 30
Ostatni gość(goście): 23