Zestawienie meczów i wyników Ligi Kobiet sezon 2013/2014

LIGA KOBIET

 RUNDA  ZASADNICZA

Szymbark – 23 listopada  2013

 MEDIAEXPERT SZYMBARK – OMEGA ROPA

2 : 3 (25:23, 18:25, 24:26, 25:23, 11:15)

Mediaexpert – Dembska, Klocek, Kosiba, Firlit, Deć, Kuk i Mleczak(L) oraz Cieśla i Różycka.

Omega – Drąg, Kukuła, Prorok, Wojtaczka, Dynarowicz i Świerz oraz Dudycz.

 Szymbark – 24 listopada  2013

 GRYF SZYMBARK – SZANSA SZALOWA

3 : 1 (16:25, 25:17, 25:22, 25:22)

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Korzeń i Trybus oraz Piechota.

Szansa – Gawlik, Sorota, Gąsior, Nowak, S.Kostrzewa, Tubek i Krok(L) oraz Cieśla.

Stróżówka – 8 grudnia 2013

 CHILI PUB KOBYLANKA – JUNIOR SIARY

3 : 0 (25:15, 25:17, 25:23)

Chili Pub – Bajorek, Ziemba, Kwarcińska, Mazur, Śliwa i M. Rurka oraz Pawska i Z. Jamro.

Junior – Załęska, Klimek, Markowicz, Wilczak, A. Szura i P. Pawełczak oraz Konieczna.

Ropa – 14 grudnia 2013

 TYTAN ROPA – MEDIAEXPERT SZYMBARK 

0 : 3 (12:25, 23:25,19:25)

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Kusiak, Masztafiak, Dwojak(L) i Siuta (L).

Mediaexpert – Dembska, Klocek, Cieśla, Firlit, Deć, Kuk i Różycka(L) oraz Sojka.

 Ropa – 15 grudnia 2013

 BESKID BRUNARY – GRYF SZYMBARK 

2 : 3 (15:25, 25:19,25:21, 18:25, 4:15)

Beskid – Krok, Matuła, Kłapacz, Gorgosz, Chmielowska, Kołodziej oraz Motyka.

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Korzeń i Trybus oraz Piechota i Krzemińska.

OMEGA ROPA – SZANSA SZALOWA

3 : 0 (25:12, 25:7, 25:14)

Omega – Drąg, Kukuła, Prorok, Wojtaczka, Dudycz i Świerz.

Szansa – Gawlik, Wiśniowska, Nowak, Sorota, S.Kostrzewa, Szura oraz Krok.

Ropa – 19 grudnia 2013

TYTAN ROPA – BESKID BRUNARY 

3 : 0 (25:8, 25:23,25:22)

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Kusiak i Masztafiak oraz K. Laskoś, Siuta, Koperska i Wojtarowicz.

Beskid – Krok, Kłapacz, Gorgosz, Kołodziej, Motyka i Szczecina.

Dominikowice – 11 stycznia 2014

CERTUS KLĘCZANY – JUNIOR SIARY 

3 : 0 (25:15, 25:2, 25:6)

Certus – Czeluśniak, Cyran, Sarkowicz, Góra, Wałęga i Mika oraz Honkowicz i Mruk.

Junior – Załęska, Klimek, Markowicz, Wilczak, A. Szura, Bomba i Tempińska oraz Wilczak.

Dominikowice – 12 stycznia 2014

 JUNIOR SIARY – OMEGA ROPA 

0 : 3 (22:25, 7:25, 14:25)

Junior – Załęska, A.Klimek, Markowicz, Wilczak, A. Szura i Tempińska oraz Bomba, Obrzut, Konieczna, P. Klimek i Roman.

Omega – Drąg, Dynarowicz, K. Kukuła, Prorok, Wojtaczka i Świerz oraz Dudycz, A. Kukuła i Łukaszyk.

 SZANSA SZALOWA – BESKID BRUNARY

0 : 3 (23:25, 18:25, 22:25)

Szansa – Gawlik, Wiśniowska, Nowak, Sorota, Tubek i P. Szura oraz J. Szura.

Beskid – Krok, Kłapacz, Gorgosz, Kołodziej, Motyka i Chmielowska  oraz Szczecina.

 CHILI PUB KOBYLANKA – TYTAN ROPA

0 : 3 (22:25, 19:25, 23:25)

Chili Pub – Bajorek,Ziemba, Kwarcińska, Mazur, Śliwa i M. Rurka.

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Kusiak i Koperska oraz Masztafiak.

Szymbark – 18 stycznia 2014

CERTUS KLĘCZANY – BESKID BRUNARY 

3 : 0 (25:12, 25:22, 25:8)

Certus – Cyran, Honkowicz, Sarkowicz, Góra, Wałęga i Mika oraz Padoł(L).

Beskid – Krok, Gorgosz, Motyka i Chmielowska, Beduch i Matuła  oraz Szczecina.

Szymbark – 19 stycznia 2014

GRYF SZYMBARK – CHILI PUB KOBYLANKA

3 : 2 (16:25, 25:19, 20:25, 25:22, 15:10)

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Korzeń i Piechota oraz Jajko i Trybus.

Chili Pub – Bajorek, Ziemba, Kwarcińska, Mazur, Śliwa i M. Rurka oraz Kowalska.

 MEDIAEXPERT SZYMBARK – SZANSA SZALOWA 

3 : 1 (25:9, 20:25,25:14, 25:17)

Mediaexpert – Klocek, Cieśla, Firlit, Deć, Sojka, Cetnarowska i Mleczak(L) oraz Trybus.

Szansa – Cieśla, Gawlik, Wiśniowska, S. Kostrzewa, Nowak, Sorota, oraz Krok (L).

Ropa – 25 stycznia 2014

JUNIOR SIARY – GRYF SZYMBARK

0 :3 (15:25, 15:25 20:25)

Junior – Klimek, Markowicz, Konieczna, Obrzut, A. Szura, Tempińska oraz Roman.

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Korzeń i Trybus oraz Piechota.

 Ropa – 25 stycznia 2014

MEDIAEXPERT SZYMBARK – JUNIOR SIARY

3 :0 (25:14, 25:21,25:14)

Mediaexpert –   Firlit, Deć, Dembska, Bugno, Trybus i Różycka.

Junior – Klimek, Markowicz, Wilczak, Obrzut, A. Szura, Tempińska oraz Konieczna.

 SZANSA SZALOWA – CHILI PUB KOBYLANKA 

0 : 3 (16:25, 12:25,18:25)

Szansa – Cieśla, Gawlik, Wiśniowska, S. Kostrzewa, Tubek, Sorota i Krok (L) oraz Szura.

Chili Pub – Bajorek, Ziemba, Kwarcińska, Śliwa, M. Rurka i J. Rurka oraz Jamro i Kowalska.

TYTAN ROPA – OMEGA ROPA

2 : 3 (15:25, 28:26, 25:23, 10:25, 9:15)

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Koperska i Wojtarowicz oraz Masztafiak, Siuta i Dwojak.

Omega – Drąg, Dynarowicz, K. Kukuła, Prorok, Wojtaczka i Świerz

Libusza – 1 lutego 2014

CERTUS KLĘCZANY –  SZANSA SZALOWA 

3 : 0 (25:10, 25:11, 25:13)

Certus – Cyran, Honkowicz, Sarkowicz, Góra, Wałęga, Mika i Padoł(L) oraz Mruk, Przybycień i Bubniak.

Szansa – Gawlik, Wiśniowska, S. Kostrzewa, Nowak, Tubek i Sorota oraz Krok.

 Brunary – 2 lutego 2014

BESKID BRUNARY  –  MEDIAEXPERT SZYMBARK

0 : 3 (17:25, 11:25, 16:25)

Beskid – Krok, Gorgosz, Motyka, Kłapacz, Chmielowska i Kołodziej oraz Szczecina.

Mediaexpert – Cieśla, Firlit, Deć, Dembska, Bugno i Klocek oraz Cetnarowska i Trybus.

Klęczany – 8 lutego 2014

SZANSA SZALOWA – JUNIOR  SIARY 

3 : 0 (25:19, 25:17,25:15)

Szansa – Gąsior, Gawlik, Wiśniowska, S. Kostrzewa, Tubek, Sorota i Krok (L) oraz Cieśla i Szura.

Junior – Załęska, P. Klimek, A. Klimek, Markowicz, Bomba, Obrzut i Tempińska oraz Pawełczak, Obrzut i Roman.

 CERTUS KLĘCZANY – TYTAN ROPA 

3 : 1 (25:27, 25:23, 25:14, 25:14)

Certus – Cyran, Honkowicz, Góra, Wałęga, Mika, Mruk i Padoł(L).

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Koperska, Wojtarowicz, Korzeń(L) i Hadas(L) oraz Masztafiak, Siuta i A. Laskoś.

Klęczany – 9 lutego 2014

CHILI PUB KOBYLANKA – BESKID BRUNARY 

3 : 0 (25:17, 25:21,25:13)

Chili Pub – Ziemba, Jamro, Kwarcińska, Śliwa, M. Rurka i Kowalska oraz Mazur.

Beskid – Krok, Gorgosz, Motyka, Kłapacz, Chmielowska i Szczecina.

OMEGA ROPA – GRYF SZYMBARK

3 : 0 (25:14, 25:12, 25:19)

Omega – Drąg, Dynarowicz, K. Kukuła, Prorok, Wojtaczka i Świerz oraz Dudycz.

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Jajko i Trybus oraz Korzeń.

Klęczany – 15 lutego 2014

CERTUS KLĘCZANY – GRYF SZYMBARK 

3 : 0 (25:21, 25:16, 25:16)

Certus – Cyran, Honkowicz, Góra, Wałęga, Mika, Sarkowicz i Padoł(L) oraz Mruk i Bubniak.

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Korzeń i Piechota oraz  Trybus  i Krzemińska.

Klęczany – 16 lutego 2014

OMEGA ROPA – CHILI PUB KOBYLANKA

3 : 2 (24:26, 25:22, 23:25, 25:17, 15:9)

Omega – Drąg, Dudycz, K. Kukuła, Prorok, Wojtaczka i Świerz.

Chili Pub – Ziemba, Kwarcińska, Śliwa, J. Rurka, M. Rurka i Pawska oraz Jamro.

Szymbark – 22 lutego 2014

OMEGA ROPA – BESKID BRUNARY

3 : 0 (25:19, 25:21, 25:16)

Omega – Drąg, K. Kukuła, M.Kukuła, Prorok, Wojtaczka i Świerz oraz Dudycz i A. Kukuła.

Beskid – Krok, Gorgosz, Motyka, Kłapacz, Chmielowska i Szczecina.

CERTUS KLĘCZANY – CHILI PUB KOBYLANKA

3 : 1 (19:25, 25:17, 25:18, 26:24)

Certus – Cyran, Honkowicz, Góra, Wałęga, Mika, Sarkowicz i Padoł(L).

Chili Pub – Ziemba, Kwarcińska, Śliwa, J. Rurka, M. Rurka i Pawska.

Szymbark – 23 lutego 2014

TYTAN ROPA – SZANSA SZALOWA 

3 : 0 (25:18, 25:18, 25:22)

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Masztafiak, Kusiak i Korzeń(L) oraz Wojtarowicz, Siuta, K. Laskoś i Dwojak.

Szansa – Gawlik, Wiśniowska, S. Kostrzewa, Tubek, Sorota i Szura.

GRYF SZYMBARK – MEDIAEXPERT SZYMBARK

0 : 3 (15:25, 14:25, 20:25)

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Jajko i Piechota oraz Korzeń.

Mediaexpert – Cieśla, Deć, Dembska, Klocek, Kukuła, Trybus i Mleczak(L).

Kwiatonowice – 2 marca 2014

MEDIAEXPERT SZYMBARK – CERTUS KLECZANY

1 : 3 (18:25, 25:20, 13:25, 19:25)

Mediaexpert – Cieśla, Firlit, Bugno, Deć, Dembska, Klocek i Mleczak(L) oraz Trybus.

Certus – Cyran, Honkowicz, Góra, Wałęga, Mika, Sarkowicz i Padoł(L).

Brunary – 8 marca 2014

CERTUS KLĘCZANY – OMEGA ROPA

1 : 3 (17:25, 25:12, 13:25, 23:25)

Certus – Cyran, Honkowicz, Góra, Wałęga, Mika, Sarkowicz i Padoł(L).

Omega – Drąg, K. Kukuła, Dynarowicz, Prorok, Wojtaczka i Świerz oraz Łukaszyk.

BESKID BRUNARY – JUNIOR SIARY

3 : 0 (25:21, 25:19, 27:25)

Beskid – Krok, Gorgosz, Motyka, Kłapacz, Chmielowska i Kołodziej oraz Szczecina.

Junior – Załęska, P. Klimek, A. Klimek, Markowicz, Tempińska i Wilczak oraz Konieczna.

 Brunary – 9 marca 2014

TYTAN ROPA – GRYF SZYMBARK 

2 : 3 (28:26, 18:25, 22:25, 25:23, 7:15)

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Kusiak i Koperska oraz Wojtarowicz, Masztafiak i Siuta.

Gryf – Baran, Grzesiak, Świerczyńska, Krupa, Korzeń i Piechota.

 CHILI PUB KOBYLANKA – MEDIAEXPERT SZYMBARK

2 : 3 (11:25, 26:24, 20:25, 28:26, 12:15)

Chili Pub – Ziemba, Kwarcińska, Śliwa, Jamro, M. Rurka i Mazur.

Mediaexpert – Cieśla, Firlit, Deć, Dembska, Klocek i Rak oraz Cetnarowska, Kosiba i Kukuła.

 Stróżówka – 16 marca 2014

TYTAN ROPA – GRYF SZYMBARK 

3 : 0 (25:10, 25:14, 25:11)

Tytan – J. Laskoś, Lampa, Hyziak, P. Laskoś, Kusiak, Koperska i Hadas(L) oraz Wojtarowicz i Masztafiak.

Junior – Bomba, P. Klimek, A. Klimek, Konieczny, Markowicz, Obrzut oraz Roman.

 TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ

   1 Certus Klęczany

8

21

22 : 6

2

Omega Ropa

8

21

24 : 7

3

Mediaexpert Szymbark

8

18

21 : 9

4

Tytan Ropa

8

14

17 : 12

5

Chili Pub Kobylanka

8

12

16 : 15

6

Gryf Szymbark

8

12

15 : 16

7

Beskid Brunary

8

7

8 : 18

8

Szansa Szalowa

8

3

5 : 21

9

Junior Siary

8

0

0 : 24

 

 

Zespoły: Szansa Szalowa i Junior Siary opuszczają ligę kobiet.

 RUNDA  FINAŁOWA

Mecze półfinałowe ligi kobiet

 Klęczany –  22 marca  2014

CERTUS KLĘCZANY – TYTAN ROPA

3 : 0  (25:17, 25:9, 25:16)

Stan rywalizacji: 6 : 0

Certus – Cyran, Czeluśniak, Honkowicz, Mika, Sarkowicz, Wałęga i Padoł (L) oraz Góra  i Bubniak.

Tytan – Hyziak, Koperska, Kusiak, Lampa, J. Laskoś, P. Laskoś  oraz Kwiczal i Masztafiak.

Ropa –  22 marca  2014D

OMEGA ROPA – MEDIAEXPERT SZYMBARK

3 : 0  (25:19, 25:16, 25:23)

Stan rywalizacji: 5 : 1

Omega – Drąg, Dynarowicz, Prorok, Kukuła, Wojtaczka i Dudycz.

Szymbark – Cieśla, Firlit, Deć, Dembska, Klocek, Rak, Mleczak(L) i Różycka(L) oraz Kukuła.

Mecze finałowe ligi kobiet

Szymbark –  23 marca  2014

Mecz o III miejsce

MEDIAEXPERT SZYMBARK – TYTAN ROPA

3 : 1 (25:14, 13:25, 25:15, 25:14)

Stan rywalizacji: 6 : 0

Szymbark – Firlit, Deć, Dembska, Klocek, Kukuła i Rak oraz Cetnarowska, Cieśla, Trybus i Wszołek.

Tytan – Hyziak, Koperska, Kusiak, Lampa, J. Laskoś, P. Laskoś  oraz Kwiczal, Masztafiak, K.Laskoś i Siuta.

Mecz o I miejsce

Z CERTUS KLĘCZANY – OMEGA ROPA

3 : 2 (24:26, 25:19, 25:14, 22:25, 16:14)

Stan rywalizacji: 2 :4

Certus – Cyran, Czeluśniak, Honkowicz, Mika, Sarkowicz, Wałęga i Padoł (L).

Omega –  Drąg, Dynarowicz, Prorok, Kukuła, Wojtaczka i Świerz.  NICZA

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

1

OMEGA ROPA

Katarzyna Drąg, Agnieszka Dudycz, Alicja Dynarowicz, Anna Kukuła, Katarzyna Kukuła, Natalia Łukaszyk, Ewa Prorok, Karolina Świerz                    i  Jolanta Wojtaczka

2

CERTUS KLĘCZANY

Gabriela Bubniak, Paulina Cyran, Aneta Czeluśniak, Adrianna Góra, Joanna Honkowicz, Mirosława Mika, Lidia Mruk, Angelika Padoł, Justyna Przybycień, Anna Sarkowicz  i Mariola Wałęga

3

MEDIAEXPERT SZYMBARK

Anna Cetnarowska, Jolanta Cieśla, Magdalena Deć,  Honorata Dembska, Karolina Firlit,  Magdalena Klocek, Monika Kosiba, Katarzyna Kuk, Katarzyna Kukuła, Milena Mleczak, Aleksandra Rak, Karolina Różycka, Patrycja Wszołek, Katarzyna Sojka i Agata Trybus

4

TYTAN ROPA

Agnieszka Dwojak, Karolina Hadas, Justyna Hyziak, Anna Koperska, Gabriela Korzeń, Marzena Kusiak, Marta Kwiczal, Katarzyna Lampa, Aneta Laskoś, Klaudia Laskoś, Justyna Laskoś, Paulina Laskoś, Julia Masztafiak, Gabriela Siuta i Monika Wojtarowicz